Taksa - Bota Sot
Taksa

Kultura

Taksa

Nga: Dibran Demaku Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 11:20
Dibran Demaku

A u bë taksa lis me rrema

thua se është zbulim shkencor

të tjetët hanë frutat nga pema

e ne shkruajmë hartim shkollor

Kryeministri vjel lëvdata

për këtë gjetje „madhështore“

vendin e kërcënon nata

por dhe jeta në llogore

Të tjerët hanë frutat nga pema

e ne shkruajmë hartim shkollor

na u bë taksa lis me rrema

thua se është zbulim shkencor...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...