Dy aktorët e famshëm “përplasen” në rrjetet sociale - Bota Sot
Dy aktorët e famshëm “përplasen” në rrjetet sociale

Kultura

Dy aktorët e famshëm “përplasen” në rrjetet sociale

Më: 20 mars 2019 Në ora: 08:06
Ylli i “Avengers: Endgame” Josh Brolin dhe Dwayne “The Rock” Johnson

Ylli i “Avengers: Endgame” Josh Brolin dhe Dwayne “The Rock” Johnson patën një ‘përplasje’ në mediet sociale.

“Empire Magazine” shpërndau një poster të filmit “Avengers: Endgame” dhe Brolin komentoi në foto duke thënë:Do të ta ha zemrën The Rock. Do të vij për ty, djalë i vogël”.

Reagimi i The Rock nuk vonoi duke iu përgjigjur:Hajde po ta mbajti RoboCop! Do të t’i shuaj të gjashtë gurët në prapanicë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...