E vërteta dhe gënjeshtra shfaqen në “DokuFest” - Bota Sot
E vërteta dhe gënjeshtra shfaqen në “DokuFest”

Kultura

E vërteta dhe gënjeshtra shfaqen në “DokuFest”

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 16:03
“DokuFest”

Në edicionin e 18-të të “DokuFest”-it, motoja kryesore është e vërteta dhe gënjeshtra, dy gjëra me të cilat përballemi çdo ditë të jetës sonë.

Ndër filmat që u shfaq dhe kishte interesim të madh është edhe “Forgiving the Blood”, që flet për një histori gjakmarrjeje në Kosovë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...