Panairin e prodhimeve vendore të shtunën në Prizren - Bota Sot
Panairin e prodhimeve vendore të shtunën në Prizren

Kultura

Panairin e prodhimeve vendore të shtunën në Prizren

Më: 12 dhjetor 2019 Në ora: 10:20
Foto ilustrim

Drejtoria e Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik në Prizren, ka njoftuar se këtë fundjavë organizohet Panairi i prodhimeve vendore, i cili ka qenë i paraparë të organizohet më 28 nëntor dhe ishte anuluar për shkak të tërmetit në Shqipëri.

Panairi do të mbahet të shtunën dhe të dielën (14 dhe 15 dhjetor) në sheshin e dëshmorëve, ndërsa hapja do të bëhet të shtunën nga ora 12:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat