Psycho II me skena paranormale dhe të nxehta - Bota Sot
Psycho II me skena paranormale dhe të nxehta

Kultura

Psycho II me skena paranormale dhe të nxehta

Nga: Ilir Muharremi Më: 13 dhjetor 2019 Në ora: 21:43
Psycho II

“Psycho II”, roman i ri nga Ilir Muharremii botuar nga shtëpia botuese Berati në Prizren vazhdim i Psycho I i botuar dy vite më parë, duket të jetë shumë ekstrem dhe me skena të nxehta. Teksa e lexon krijon përshtypje se diçka e frikshe rreth teje po ndodh. Dëgjon zhurma në dhomë, gjëra paranormale. Nga ato paranormale ngjajra të zhvendos te skenat erotike. Është një roman i shkruar me një gjuhë të pastër, direkte. Në vazhdim po ju sjellim një pjesë nga ky roman:

“Ishin të pafajshme shoqet e mia. Ato që i varrosja, i fusja në të njëjtin varr, ishin tri deri në katër femra. Kjo m‟i gërricte nervat sepse pas një kohe nuk lëviznin dhe doja femra të tjera. Sa më pëlqente kur i ngufatja e i shikoja drejt në sy, ky moment është shumë i veçantë. E shikoj vajzën drejt në sy dhe aty fillon të fiket një dritë. Çasti i vdekjes me prekte shumë dhe më shqetësonte. Këtë e kuptojnë vetëm ata që kanë vrarë njerëz.

“Zonjë, po zhvishemi prapë ngadalë, eja të të puth, mos u shmang nga unë, e kuptoj këtë moment frike.” Uh, mendoja në vete, kjo vajzë është krejt epsh. Fillova ngadalë të ulem në krahun e saj. “Mjaft qëndruam këtu, vërtet u lodha”, ma ktheu ajo. Disi më duket që nuk marr vesh fare nga gratë, mendova me vete unë. Ndoshta kjo ka dëshirë ta lëpij mirë e mirë, të filloj prej gjinjve, gjer te p..., pastaj ta lëpij me gjuhë k.... Këtë me siguri e do çdo femër.”

Tashmë romani e ri Psycho II mund ta gjeni në të gjitha libraritë e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat