Konferenca e grupit të artistëve, hulumtuesve dhe kuratorëve të pavarur - Bota Sot
Konferenca e grupit të artistëve, hulumtuesve dhe kuratorëve të pavarur

Kultura

Konferenca e grupit të artistëve, hulumtuesve dhe kuratorëve të pavarur

Më: 7 qershor 2020 Në ora: 12:02
Ilustrim

Grupi i Artistëve, Hulumtuesve dhe Kuratorëve të Pavarur në Kosovë mban konferencë shtypi rreth kërkesës bërë MKRS-së që të përfshihen në përpilimin e kritereve për shpërndarjen e Fondit Emergjent për kulturë, rini dhe sport. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat