Jeta është shfaqje - Bota Sot
Jeta është shfaqje

Kultura

Jeta është shfaqje

Nga: Rizah Sheqiri Më: 16 shtator 2020 Në ora: 08:50
Adem Mikullovci

Jeta jonë është shfaqje

në skenën botë

me aktorë e spektator

e të gjitha shfaqjet

komedi a tragjedi qofshin

luhen dhe përfundojnë

veç disa mbahen mend

e kujtohen përgjithmonë

për lojën e bukur

të aktorve të mdhenj si Adem Mikullovci.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat