Heshta sonte

Kultura

Heshta sonte

Nga: Vlora Rexha Më: 17 janar 2022 Në ora: 20:24

Me  qerpikët  tu mbulova zemrën tem që m'gulfon

Tik-taku venash  digjet

Unë e nata dehun

Muresh terri

Ankthshëm gjakon

Durt e natës

Dhe buzët e mija

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat