Ata

Kultura

Ata

Nga: Zymer Mehani Më: 26 qershor 2022 Në ora: 08:09
Zymer Mehani

Aktorë të krimit
Helm i kujtimit

Satanë të errësirës
Dhunues t' dëshirës

Pjellë e pabesisë 
Shkaktarë t'dhimbsurisë

Vrasës të shokëve
Armiq të lotëve

Pushtues t' tokës arbërore
Që  e dua prore

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat