Secila ditë

Kultura

Secila ditë

Nga: Zymer Mehani Më: 30 qershor 2022 Në ora: 09:45
Zymer Mehani

Nëse jeta është natë
secila ditë është mandatë

Nëse jeta është bekim
secila ditë është gëzim

Nëse jeta është kafaz
Secila ditë është maraz

Nëse jeta shkon kot
Secila ditë është lot

Nëse jeta është det
Secila ditë është valë

Nëse jeta është ndarje
Secila ditë është mallë

Nëse jeta është mrekulli
secila ditë është dashuri

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat