Plagë kujtimesh

Kultura

Plagë kujtimesh

Nga: Heset Zymberi Më: 20 janar 2023 Në ora: 10:03
Autori Heset Zymberi

Kudo që jemi
aty na gjejnë fjalët

Nga largësia flasim
me gjuhën e dhimbjeve

E marrim flakë
dhe plagë kujtimesh! …

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat