Katër vjet nga vdekja e ‘Zyrës’ - Bota Sot
Katër vjet nga vdekja e ‘Zyrës’

Kultura

Katër vjet nga vdekja e ‘Zyrës’

Më: 30 korrik 2017 Në ora: 18:18
Zyrafete Gashi

Sot janë bërë katër vjet nga vdekja e aktores dhe humoristes së njohur Zyrafete Gashi e njohur për publikun si Zyra.

Zyra vuante nga një kancer që e kishte trajtuar në Zvicër.

Prej atje ishte kthyer pas deklaratës së mjekëve që nuk mund ta mbijetonte sëmundjen.

Ajo ka vdekur në shtëpinë e saj në Prishtinë më 30 korrik të vitit 2013.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat