Diskutohet për gjendjen e trashëgimisë kulturore në Kosovë - Bota Sot
Diskutohet për gjendjen e trashëgimisë kulturore në Kosovë

Kultura

E hënë, 22 tetor 2018

Diskutohet për gjendjen e trashëgimisë kulturore në Kosovë

Më: 16 maj 2018 Në ora: 07:36
Prizren

Sot mbahet mbledhja e Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi.

Në këtë mbledhje do të diskutohet për gjendjen e trashëgimisë kulturore të Kosovës.

Mbledhja mbahet në ora 10:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test