Vazhdon “Java e Kulturës” në qytetin e Vushtrrisë - Bota Sot
Vazhdon “Java e Kulturës” në qytetin e Vushtrrisë

Kultura

E shtunë, 20 tetor 2018

Vazhdon “Java e Kulturës” në qytetin e Vushtrrisë

Më: 8 qershor 2018 Në ora: 16:53

Në Vushtrri po vazhdon të mbahet “Java e Kulturës”.

Kjo javë u karakterizua me panele diskutime dhe aktivitete të ndryshme artistike. Të rinjtë e “OJQ Access” kanë shprehur talentin e tyre përmes pikturimit.Temën të cilën e kishin zgjedhur për pikturim ishte: “E kaluara dhe e ardhmja në sytë e artistëve të rinj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test