Digjet një shtëpi në Kumanovë, nuk ka të lënduar - Bota Sot
Digjet një shtëpi në Kumanovë, nuk ka të lënduar

Kumanova

Digjet një shtëpi në Kumanovë, nuk ka të lënduar

Më: 22 janar 2019 Në ora: 08:58
Ilustrim

Në orët e vona një zjarr ka shpërthyer në një shtëpi në Kumanovë në afërsi të shkollës “Bajram Shabani”.

Raportohet se zjarrfikësit kanë arrit menjëherë në vendngjarje dhe kanë normalizuar zjarrin nga i cili është shkaktuar vetëm dëm material.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...