Kumanova nën ujë nga të reshurat e shiut - Bota Sot
Kumanova nën ujë nga të reshurat e shiut

Kumanova

Kumanova nën ujë nga të reshurat e shiut

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 22:51
Pamje nga Kumanova

Kumanova nën ujë nga të reshurat e shumta.
Të reshurat e mëdha të shiut që kanë kapluar vendin dhe shumë qytete kanë sjellë problem për qytetarët dhe pushtetin lokal.

Kumanova sot ka qenë nën ujë përfshirë këtu bulevardet kryesore të qytetit ndërsa kalimi në këto pjesë është bërë i vështirë derisa fajin qytetarët e kërkojnë tek pushteti lokal.

Ndoshta mospastrimi i shpeshtë i kanalizimit atmosferik është bërë shkaktar i grumbullimit të ujit nëpër rrugë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat