Zjarr i madh në afërsi të fshatit Çerkez të Kumanovës - Bota Sot
Zjarr i madh në afërsi të fshatit Çerkez të Kumanovës

Kumanova

Zjarr i madh në afërsi të fshatit Çerkez të Kumanovës

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 21:32
Zjarri

Zjarr ka shpërthyer sot rreth orës 17:00 në afërsi të vendkalimit hekurudhor në fshatin Çerkez afër Kumanovës.

Disa ekipe zjarrfikëse nga njësia zjarrfikëse e Kumanovës janë në terren dhe po tentojnë ta lokalizojnë atë.

Sipas të dhënave fillestare nga Qendra rajonale për menaxhim me kriza Kumanovë po digjen pragjet e binarëve hekurudhorë.

Tym i zi tashmë për një kohë po vërehet nga vendet më të larta në Kumanovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...