Zjarr i madh në afërsi të fshatit Çerkez të Kumanovës

Kumanova

Zjarr i madh në afërsi të fshatit Çerkez të Kumanovës

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 21:32
Zjarri

Zjarr ka shpërthyer sot rreth orës 17:00 në afërsi të vendkalimit hekurudhor në fshatin Çerkez afër Kumanovës.

Disa ekipe zjarrfikëse nga njësia zjarrfikëse e Kumanovës janë në terren dhe po tentojnë ta lokalizojnë atë.

Sipas të dhënave fillestare nga Qendra rajonale për menaxhim me kriza Kumanovë po digjen pragjet e binarëve hekurudhorë.

Tym i zi tashmë për një kohë po vërehet nga vendet më të larta në Kumanovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat