Tragjedi në Kumanovë, humbin jetën tre fëmijë

Kumanova

Tragjedi në Kumanovë, humbin jetën tre fëmijë

Më: 23 shkurt 2020 Në ora: 12:14
Ilustrim

Sipas informatava jozyrtare, në fshatin Rahmanli të Kumanovës, gjatë djegies së shtëpisë, kanë humbur jetën tre fëmijët që jetonin aty.

Dyshohet se shkaku i shpërthimit është bombola e gazit, me të cilën është shërbyer familja.

Ende nuk është konfirmuar rasti nga autoritetet zyrtare. Ekipet e zjarrfikesve dhe ndihma e shpejtë janë në terren.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat