Theret për vdekje një person në fshatin Likovë të Kumanovës

Kumanova

Theret për vdekje një person në fshatin Likovë të Kumanovës

Më: 18 prill 2020 Në ora: 21:42
Foto ilustrim

Rreth orës 18:30 minuta ka ndodhur një vrasje në fshatin Likovë të Komunës së Likovës.

Gjatë një zënke mes tanimë të ndjerit J.S. dhe një personi tjetër i cili e ka goditur disa herë me thikë personin J.S. duke i shkaktuar plagë vdekjeprurëse.

Në vendngjarje kanë dalë ekipet policore dhe po punojnë në dokumentimin dhe zbardhjen e plotë të rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat