Arrestohet personi që la të vdekur bashkëfshatarin e tij në Likovë

Kumanova

Arrestohet personi që la të vdekur bashkëfshatarin e tij në Likovë

Më: 19 prill 2020 Në ora: 12:16
Foto Ilustrim

Personi me iniciale B.S. 43 vjeçar nga fshati Likovë është arrestuar, pasi pas një zënke fizike mbrëmë rreth orës 18:30 minuta ka therë me thikë bashkëfshatarin e tij J.S., i cili ka ndërruar jetë.

Në sektorin për punë të brendshme në Kumanovë, mbrëmë rreth orës 19:00 nga ana e Shtëpisë së shëndetit publik është denoncuar se tek ata nga ana e ndihmës së shpejtë është sjellë një person pa shenja jete, i therur me thikë.

Auto Mita sjell ofertën e muajit – i mahnitshmi Renault Megane automatik për vetëm 18,990 euro!

Theret për vdekje një person në fshatin Likovë të Kumanovës

Me urdhër të Prokurorit publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për autopsi. Kryerësi i veprës B.S. është arrestuar dhe po punohet për dokumentimin dhe zbardhjen e plotë të rastit, pas çka do të pasoje edhe padi adekuate.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat