Kumanovë, 34-vjeçari sulmon fizikisht policen

Kumanova

Kumanovë, 34-vjeçari sulmon fizikisht policen

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 17:41
Kumanova

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se dje një 34-vjeçar nga Kumanova ka sulmuar fizikisht një police gjatë detyrës.

Ngjarja ka ndodhur në udhëkryqin mes rrugës “Done Bozhinov” dhe bulevardit “Revolucioni i Tetorit”.

“D.T. (34) nga Kumanova ka refuzuar urdhrat e zyrtares së policisë, e cila po kryente punën rutinë rreth një aksidenti trafiku që kishte ndodhur paraprakisht dhe njëkohësisht ka sulmuar fizikisht nëpunësen e policisë”, thuhet në raportin e MPB-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat