Aksident në Kumanovë, lëndohet një person

Kumanova

Aksident në Kumanovë, lëndohet një person

Më: 21 gusht 2020 Në ora: 14:51
Foto Ilustrim

Pasditen e 20 gushtit, në policinë e Kumanovës u paraqit se në sheshin “Revolucioni i Tetoritn”, një aksident automobilistik ka ndodhur mes një mopedi “Generics” nga një 23-vjeçar dhe një motor “Piaggio” i drejtuar nga E.A. (52).

52-vjeçari pësoi lëndime të rënda në aksident, dhe është transferuar në Qendrën Mjekësore në Kumanovë.

Në vendin e ngjarjes është bërë ekspertizë nga ekipet e policisë së Kumanovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat