Humbi betejën me Kovid-19 mjeku nga Kumanova, Shukri Fazliji

Kumanova

Humbi betejën me Kovid-19 mjeku nga Kumanova, Shukri Fazliji

Më: 13 nëntor 2020 Në ora: 11:29
Shkuri Fazliji

Korona Virsui i merr jetën edhe një mjeku nga Kumanova. Bëhet fjalë për internistin, Shkuri Fazliji i moshës 49 vjeçare. Fazliji prej tre ditësh ishte i shtruar në Klinikën Infektive në Shkup në gjendje të rëndë shëndetësore.
Fazliji la pas vetes një vajze dhe dy djem.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat