Humb jetën një grua në Kumanovë, goditet nga automjeti

Kumanova

Humb jetën një grua në Kumanovë, goditet nga automjeti

Më: 7 janar 2021 Në ora: 15:04
Foto Ilustrim

Siç njoftojnë nga MPB, dje rreth orës 17:20 në rrugën magjistrale Kumanovë – Kriva Pallankë.

Automjeti “Citoren Berlingo” me tabela të Kumanovës, e drejtuar nga L.M (66) nga Kumanova, goditi B.M (79) nga Kumanova.

Pas aksidentit, gruaja është dërguar në urgjencë në spitalin e Kumanovës, nga ku janë vërtetuar lëndimet e rënda trupore dhe është dërguar në klinikën “Nëna Tereza” në Shkup, ndërsa në orën 23:30 ka humbur jetën.

Këqyrjen e vendit të ngjarjes e ka kryer ekipi i SPB Kumanovë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat