Aksident në rrugën Kumanovë – Shën Nikolla, lëndohet një motoçiklist

Kumanova

Aksident në rrugën Kumanovë – Shën Nikolla, lëndohet një motoçiklist

Më: 30 prill 2021 Në ora: 22:27
Foto ilustrim

Një motoçiklistë është lënduar në një aksident trafiku në rrugën regjionale Kumanovë – Shën Nikollë.

“Sot në orën 15:17 në SPB Kumanovë është paraqitur se në rrugën regjionale Kumanovë – Shën Nikollë ka ndodhur një aksident në mes një makine dhe motoçiklete, ku drejtuesi i motoçikletës ka marrë lëndime të rënda trupore, të cilat janë konstatuar në spitalin e Kumanovës”, thonë nga SPB Kumanovë.

Ata shtojnë se kanë kryer hetim në vendin e ngjarjes.

Kurse, tani po punojnë për të vërtetuar shkaqet e aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat