Në pranga i riu nga Kumanova

Kumanova

Në pranga i riu nga Kumanova

Më: 22 shtator 2021 Në ora: 16:25
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshmen njofton se gjatë ditës së djeshme, respektivisht rreth orës 18:45 është privuar nga liria 27-vjeçari O.XH. nga Kumanova.

I riu u kap me kokainë dhe teste të falsifikuara për koronavirus.

“Në vendkalimin kufitar “Tabanoc”, tek i njëjti është gjetur kokainë.

 Gjithashtu është konfirmuar se gjatë kontrollit të pasaportave ka deklaruar teste të falsifikuara negative për Covid-19″, shtojnë nga MPB.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat