Në Kumanovë gjendet drogë, arrestohet 19 vjeçari

Kumanova

Në Kumanovë gjendet drogë, arrestohet 19 vjeçari

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 11:12
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga MPB, më 23.10.2021 në orën 9:30 në rrugën “Stevo Filipoviq” në Kumanovë.

Zyrtarët policorë të SPB Kumanovë kanë arrestuar 19 vjeçarin K.G nga Kumaniva.

Gjatë kontrollimit në shtëpinë e tij, me urdhër gjyqësor, policët kanë gjetur marihuanë, fara kanabisi dhe saksi me kanabis.

“Ai është privuar nga stacionin policor dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të parashtrohet parashtresë adekuate”, thonë nga policia

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat