Aksion policor në Kumanovë

Kumanova

Aksion policor në Kumanovë

Më: 21 dhjetor 2021 Në ora: 10:38
Aksion policor në Kumanovë

Në Lagjen e Trimave në Kumanovë policia po zhvillon një aksion policor.

Nga MPB për “TV21” konfirmojnë se në Lagjen e Trimave dhe në disa lokacione tjera në Kumanovë po zhvillohet aksion i madh policor, por që për momentin nuk mund të japin detaje shtesë.

“Për momentin mund vetëm të konfirmojmë se vijon aksion i madh policor me bastisje në disa lokacione”, thonë nga MPB.

Ndryshe, në Lagjen e Trimave që nga mëngjesi i sotëm janë parë forca të shtuara të policisë, kryesisht nga njësitet speciale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat