Në Kumanovë gjendet i vdekur një shtetas i huaj

Kumanova

Në Kumanovë gjendet i vdekur një shtetas i huaj

Më: 9 mars 2022 Në ora: 12:58
Foto ilustrim

Një shtetas i Republikës së Kongos është gjetur i pajetë në oborrin e një objekti fetar në fshatin Llojan të Likovës, njoftoi sot Policia e Kumanovës.

Mjekët kanë konstatuar vdekjen pa dhunë në trupin e të ndjerit.

“Dje në ora 06:00 në njësinë policore në Mateç është raportuar se një person është gjetur i vdekur në oborrin e objektit fetar në fshatin Llojan. Mjeku i ambulancës ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune. Nga kontrolli i kryer nga ekipet policore nga SPB Kumanovë, është konstatuar se bëhet fjalë për B.K. (41) nga Republika e Kongos”, njoftojnë nga MPB

Nga atje shtojnë se me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për varrim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat