Humb jetën nga zjarri një person në Kumanovë

Kumanova

Humb jetën nga zjarri një person në Kumanovë

Më: 20 mars 2022 Në ora: 17:13
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme bëri të ditur se një 54 vjeçar nga Kumanova humbi jetën duke u përpjekur për ta shuar zjarrin në shtëpinë e tij.

“Dje në SPB Kumanovë është denoncuar se në Kumanovë në “Stara Vodenica” ka shpërthyer një zjarr, afër shtëpisë ku ka jetuar D.L (54). Gjatë shuarjes së zjarrit ka marrë lëndime trupore dhe është gjetur i vdekur në vendngjarje”, thonë nga MPB.

Ekipet mjekësore konstatuan vdekjen e 54 vjeçarit, ndërsa për rastin është njoftuar edhe prokurori i cili ka dhënë urdhër për autopsinë e trupit.

Këqyerjen e vendit të ngjarjes e ka kryer ekipi i SPB Kumanovë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat