Arrestohen katër persona në Kumanovë, dyshohen për vjedhje

Kumanova

Arrestohen katër persona në Kumanovë, dyshohen për vjedhje

Më: 8 prill 2022 Në ora: 16:02
Foto ilustrim

Ministra e Punëve të Brendshme ka njoftuar se janë arrestuar katër persona në Kumanovë.

Sipas policisë, ata dyshohen se javën e kaluar kanë kryer gjashtë vjedhje në disa objekte.

“Në rajonin e SPB Kumanovë gjatë javës së kaluar janë zbardhur gjashtë vjedhje, të cilat janë kryer në disa objekte.

Policët e Sektorit për polici kriminalistike nga Kumanova kanë arrestuar katër persona për shkak të ekzistimit të dyshimit se kanë kryer veprat dhe kundër tyre do të parashtrohet kallëzime përkatëse”, thonë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat