Denoncohet si e zhdukur një 15 vjeçare nga Kumanova - Bota Sot
Denoncohet si e zhdukur një 15 vjeçare nga Kumanova

Kumanova

Denoncohet si e zhdukur një 15 vjeçare nga Kumanova

Më: 27 shtator 2017 Në ora: 20:04
Ilustrim

Një vajzë pesëmbëdhjetë vjeçare nga Kumanova dje ka dalë nga shtëpia dhe është larguar në drejtim të panjohur.

MPB kumtoi se rasti në SPB Kumanovë në ora 15:00 e ka denoncuar F.S. (38) nga Tetova me vendqëndrim në rr. “Sredorek” në Kumanovë.

MPB njoftoi se po ndërmerren masa për gjetjen e personit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test