Aksion policor në Kumanovë - Bota Sot
Aksion policor në Kumanovë

Kumanova

Aksion policor në Kumanovë

Më: 9 nëntor 2017 Në ora: 12:47
Ilustrim

Policia e Kumanovës ka realizuar një aksion të suksesshëm në Kumanovë, me ç’rast ka arrestuar një 39 vjeçar, njoftoi MPB.

Aksioni është realizuar dje pasdite, kur është arrestuar personi i cili është arratisur nga burgu i Idrizovës para gati një viti, raporton TV 24. Ai ka ikur nga burgu më 16 dhjetor të vitit të kaluar, duke përdorë dhunë dhe kërcënim serioz, kurse në Idrizovë ka vuajtur dënim në kohëzgjatje prej 20 viteve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test