Në ndërprerje komunikacioni në rrugën magjistrale A2 Deve Bair -Kumanovë - Bota Sot
Në ndërprerje komunikacioni në rrugën magjistrale A2 Deve Bair -Kumanovë

Kumanova

E martë, 23 tetor 2018

Në ndërprerje komunikacioni në rrugën magjistrale A2 Deve Bair -Kumanovë

Më: 21 dhjetor 2017 Në ora: 20:11
Ilustrim

Për shkak një aksidenti rrugor mes një automjeti transportues me targa bullgare dhe një automjeti për udhëtim në ndërprerje është komunikacioni në rrugën magjistrale A2 Deve Bair – Kumanovë.

Nga LAMM informojnë se komunikacioni në të gjitha rrugët shtetërore zhvillohet kryesisht nëpër rrugë të thata, ndërsa në vendet më të larta rrugët janë vende vende të lagështa.

Është zvogëluar dukshmëria për shkak paraqitjes së mjegullës prej 50-100 metra në Kodër të Diellit.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test