Zjarr shpërthen në policinë e Kumanovës - Bota Sot
Zjarr shpërthen në policinë e Kumanovës

Kumanova

Zjarr shpërthen në policinë e Kumanovës

Më: 8 janar 2018 Në ora: 11:09
Ilustrim

Dje në mengjes, një zjarr shpërtheu në një nga zyrat e SPB Kumanovë. Zjarri u shua pas ndërhyrjes së një kamioni me pesë zjarrfikësit.

Zjarri u raportua në orën 8:10 të mëngjesit dhe u shua pwr njworë, informoni autoritetet nga Njësia e Zjarrit Territorial nga Kumanova.

Ministria e Brendshme thotë se pas inspektimit u konstatua se arsyeja për ndodhjen e zjarri është një instalim elektrik i shkatërruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test