Përfshihet nga zjarri një kontejner në Spitalin e Kumanovës - Bota Sot
Përfshihet nga zjarri një kontejner në Spitalin e Kumanovës

Kumanova

Përfshihet nga zjarri një kontejner në Spitalin e Kumanovës

Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 21:17
Ilustrim

Një kontejner i cili ndodhej në oborrin e spitalit të Kumanovës dhe i cili shfrytëzohej nga punëtorët që kanë qenë të angazhuar rreth ndërtimit të një pjese të spitalit është kapluar nga flakët.

Intervenimi i zjarrfikësve ka qenë i menjëhershëm dhe nuk raportohet për të lënduar ose viktima, por është shkaktuar vetëm dëm material.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...