Zjarr në policinë e Kumanovës, nuk ka të lënduar - Bota Sot
Zjarr në policinë e Kumanovës, nuk ka të lënduar

Kumanova

E hënë, 22 tetor 2018

Zjarr në policinë e Kumanovës, nuk ka të lënduar

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 12:51
Foto ilustrim

Në hapësirat e Sektorit për Punë të Brendshme (SPB), në departamentin përparandalim ka shpërthyer zjarr, konfirmojnë nga SPB e Kumanovës.

Zjarri ka shpërthyer rreth orës shtatë dhe është hetuar nga një i punësuar. Një ekip i zjarrfikësve ka ndërhyrë dhe e ka shuar zjarrin.

Janë duke u verifikuar dëmet materiale, kurse shkaku i zjarrit duhet të jetë instalimi i vjetëruar elektronik.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test