Breshër i madh në Kumanovë - Bota Sot
Breshër i madh në Kumanovë

Kumanova

Breshër i madh në Kumanovë

Më: 12 mars 2018 Në ora: 21:51
Kumanovë

Sonte rreth orës 20:00 qyteti i Kumanovës është përfshi nga reshje të mëdha të shiut dhe breshrit. Nuk ka informata për dëmet e shkaktuara. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...