Është djegur një shtëpi në Kumanovë - Bota Sot
Është djegur një shtëpi në Kumanovë

Kumanova

Është djegur një shtëpi në Kumanovë

Më: 21 qershor 2018 Në ora: 13:47
Ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje në Kumanovë është djegur një shtëpi, në rrugën “Done Bozhinov”.

Zjarri ka shpërthyr në ora 12:20, ndërkohë kanë intervenuar katër zjarrëfikës Njësitit Territorial të Zjarrfikësve dhe kanë arritur që në orën 12:55 ta shuajnë zjarrin.

Shkaqet e zjarrit dhe dëmet materialet do të vërtetohen pas ekspertizës së kryer nga Prokuroria Publike dhe SPB Kumanovë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...