Denoncohet një person në polici për shkak të dyshimeve për përdhunim - Bota Sot
Denoncohet një person në polici për shkak të dyshimeve për përdhunim

Kumanova

Denoncohet një person në polici për shkak të dyshimeve për përdhunim

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 14:55
Foto ilustrim

Një burrë tashmë i panjohur është përpjekur ta përdhunojë 35-vjeçaren nga Kumanova, kumtuan sit SPB Kumanovë.

Incidenti ka ndodhur në ora 3:50 në rrugën “11 nëntori”. Sulmuesi nuk ka arritur në qëllimin e tij dhe ka ikur nga vendngjarja.

Policia ndërmerr të gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...