E dhimbshme, i riu nga Istogu humb jetën në vendin e punës, e zuri bageri - Bota Sot
E dhimbshme, i riu nga Istogu humb jetën në vendin e punës, e zuri bageri

Lajme

E dhimbshme, i riu nga Istogu humb jetën në vendin e punës, e zuri bageri

Më: 21 dhjetor 2018 Në ora: 19:02
Filonid Belegu

E premtja e sotme ka qenë dita e fundit e jetës për të riun nga Istogu, Filonid Belegu.

25 vjeçari nga fshati Kovragë i Istogut ishte duke punuar në një kompani private, kur bageri i është rrokullisur duke e zënë përfundi.

Image

 

Shokët dhe të gjithë ata që e njihnin Filondin tregojnë për Indeksonline se tashmë i ndjeri ishte një djalë i urtë dhe mjaft punëtor.

Nuk ka informacione ende se si ka ardhur deri tek aksidenti që për pasojë pati vdekjen e një djali 25 vjeçar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...