“Luftoi dhe shpëtoi në front lufte, ndërsa u vra në liri nga kriminelët” - Bota Sot
“Luftoi dhe shpëtoi në front lufte, ndërsa u vra në liri nga kriminelët”

Lajme

“Luftoi dhe shpëtoi në front lufte, ndërsa u vra në liri nga kriminelët”

Nga: N.Sh Më: 27 dhjetor 2018 Në ora: 21:02
Polici i vrarë Izet Demaj

Teologu Xhabir Hamiti, ka reaguar pas vrasjes së pjesëtarit të Policisë së Kosovës, Izet Demaj nga grabitësi i një banke në Istog.

Hamiti thotë se Demaj luftoji e shpëtoi nga fronti i luftës, ndërsa u vra në liri nga kriminelët.

“Rast shumë i rëndë!

Luftojë e shpëtojë në front lufte, ndërsa u vra në liri nga kriminelet!

Zoti ju dhashtë durim familjareve dhe të dashureve të heroit polic Izet Demajt !”, shkruan Hamiti në Facebook, transmeton gazeta “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...