8 sekrete që s’i keni ditur kurrë për Donald Trump, do të ngeleni me gojën hapur - Bota Sot
8 sekrete që s’i keni ditur kurrë për Donald Trump, do të ngeleni me gojën hapur

Lajme

8 sekrete që s’i keni ditur kurrë për Donald Trump, do të ngeleni me gojën hapur

Më: 6 janar 2019 Në ora: 09:58
Donald Trump

Ja disa fakte që jo të gjithë i dinë për Donald Trump.

1) Trump është germafob dhe nuk i pëlqen t’i shtrëngoj duart me njerëzit.

2) Donald Trump nuk pi alkool, asnjë pikë të vetme, por ka një shishe vodka me emrin e tij

3) Donald e ka lojën e tij të quajtur ‘The Game’

4) Trump ka marrë çmimin “Razzie” për aktorin më të keq mbështetës në filmin “Ghosts Can’t Do It”, realizuar në vitin 1990

5) Ai ha pica me thikë e pirun

6) Emri i vërtetë i familjes së tij është Drumpf, jo Trump

7) Trump i ka ofruar Barack Obamës të luaj golf falas për tërë jetën nëse ai jep dorëheqje si president

8) Donald Trump është shumë i ndjeshëm sa i përket madhësisë së duarve të tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...