Reagon deputeti Bekë Berisha pas akuzave të Hazirit - Bota Sot
Reagon deputeti Bekë Berisha pas akuzave të Hazirit

Lajme

Reagon deputeti Bekë Berisha pas akuzave të Hazirit

Nga: N.Sh Më: 23 janar 2019 Në ora: 22:05
Bekë Berisha

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, i ka reaguar opinionistit Nexhat Hazirit.

Berisha ka kërkuar nga Haziri që të kërkon falje publike për deklaratat e tij që i ka thënë, ose në të kundërtën do të ushtroj padi për shpifje.

Lexojeni reagimin e deputetit Berisha:

Kjo është e gjitha ajo qe kam thënë në emisionin e T7

Tendeca e viktimizimit dhe e shtremberimit te deklaratave po ju shkon gjithmonë disa viktimizuesve qe marin vota duke u viktimizuar, une qartë e kam thënë se Isa Mustafa eshte pasiv ne politike dhe nga pasiviteti i tijë e kam pershkruar me at fjalë, ndersa për Opinonistin Nexhat Haziri nga nesër do ushtroj padi për shpifje, nese për 24 orë nuk kërkon falje publike. BB

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...