Avokat Ngjela: Rama e Thaçi duan luftë - Bota Sot
Avokat Ngjela: Rama e Thaçi duan luftë

Lajme

Avokat Ngjela: Rama e Thaçi duan luftë

Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 23:27
Spartak Ngjela

Avokati i njohur, Spartak Ngjela, ka thënë mbrëmjen e sotme se Rama e Thaçi duan destabilizimin e Kosovës dhe Shqipërisë.

I ftuar në emisionin '360 Gradë', Ngjela theksoi se të dy liderët duan luftë që të marrin paratë e tyre dhe të ikn, por kjo nuk do të ndodhë sipas tij.

'Atë duan këta. Ta kalojnë në Parlament. Ta fitojnë dhe të sjellë destabilizimin. Destabilizimi i Kosovës sjell destabilizimin e Shqipërisë. Këta janë lider të korrupsionit shqiptar. Marrin paratë dhe ikin. A mund të lejohet destabilizimi i Kosovës? Po e pranoi Parlamenti, ngrihet populli tha ajo (Edi Tahiri). Pyetja ime është e do luftën Thaçi me Ramën? Po e duan. A mund të ndodhë? Nuk do të ndodhë!', tha ndër të tjera avokati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...