Veseli dhe Limaj në broshura për Shën Valentin - Bota Sot
Veseli dhe Limaj në broshura për Shën Valentin

Lajme

Veseli dhe Limaj në broshura për Shën Valentin

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 08:14
Veseli dhe Limaj në broshura për Shën Valentin

Broshura me kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli dhe kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, janë shpërndarë nëpër Prishtinë, në të cilat të dy shihen duke ofruar dhuratë për Shën Valentinin.

Një e tillë është vendosur në kampusin universitar në Prishtinë, ku është shkruar se ‘Shën Valentini po vjen’, e derisa ata shihen duke ofruar dhuratën, është shkruar se ‘ nuk po e di cilin’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...