Deri sa Konjufca e akuzon dhe pret përgjigje, Molliqaj bën një veprim të çuditshëm - Bota Sot
Deri sa Konjufca e akuzon dhe pret përgjigje, Molliqaj bën një veprim të çuditshëm

Lajme

Deri sa Konjufca e akuzon dhe pret përgjigje, Molliqaj bën një veprim të çuditshëm

Nga: E.K Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 21:50
Dardan Mulliqaj dhe Glauk Konjufca

Derisa Glauk Konjufca, deputet i vetëvendosjes po jepte përgjigje për akuzat e Dardan Mulliqajt, ish deputeti i VV, ishte duke ndjekur live deklarimin e Konjufcës.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...