Kurteshi:  Abelard Tahiri, krim-bartësi i ideve kriminale të Hashim Thaçit - Bota Sot
Kurteshi:  Abelard Tahiri, krim-bartësi i ideve kriminale të Hashim Thaçit

Lajme

Kurteshi:  Abelard Tahiri, krim-bartësi i ideve kriminale të Hashim Thaçit

Nga: K.M Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 20:15
Deputeti Sami Kurteshi

Në një postim të tijin në facebook, deputeti  i lëvizjes “Vetvendosje” Sami Kurteshi ka hedhur kritika të ashpra në drejtim të ministrit të drejtësisë Abelard Tahiri, ai ka thënë se ministri Tahiri duhet të shkoj në burg, bashkë me shefat e tij.

GËNJESHTARI KRONIK, HELMI KRIMINAL I DREJTËSISË!

Abelard Tahiri, në çdo funksion dhe rol institucional që ka ushtruar deri më sot, njihet për veprimet e tij kriminale si çantë-dhe-krim-bartës i Ideve dhe krimeve të Hashim Thaçit.
Dëgjojeni duke gënjyer sonte në emisionin „Argument Plus“, duke arsyetuar gënjeshtrat dhe veprimet e tij kriminale, të cilat tani kanë arritur kulmin e poshtërsisë. Ky e ka vendin në burg, bashkë me shefat e tij kriminelë Thaçi e Veseli!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...