Xhavit Drenori prapë ironizon me Ramiz Lladrovcin: Kokë bosh, hape gojën sa pare donë! - Bota Sot
Xhavit Drenori prapë ironizon me Ramiz Lladrovcin: Kokë bosh, hape gojën sa pare donë!

Lajme

Xhavit Drenori prapë ironizon me Ramiz Lladrovcin: Kokë bosh, hape gojën sa pare donë!

Nga: N.Sh Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 10:12
Xhavit Drenori dhe Ramiz Lladrovci

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka bërë edhe një padi kundër Xhavit Drenorit për shpifje dhe fyerje në Gjykatën Themelore në Prishtinë.

Lladrovci si dëmshpërblim po kërkon 20 mijë euro nga Xhavit Drenori.

Por ky i fundit, menjëherë ka reaguar ndaj kreut të Drenasit.

Drenasi, përmes një postimi në Facebook, thotë se, për hatër të vëllait të tij, Fehmi Lladrovcit e bën ambasador Ramizin në Shqipëri dhe kryetar, edhe pse kokën bosh.

Sa i përket pareve, thotë veç le ta hap gojën.

“Pas “blerjeve” te fundit ne asamble, me gjase #qyqja ka mbete pa pare.

Per hater te Fehmi Lladrovcit t’banum #ambasador, #kryetar (edhe pse kokën bosh), keshtu qe per pare veq hape gojen!”, shkruan Drenori.

“Më datën 08.02.2019, i padituri z.Xhavit Drenori në llogarinë e tij personale në rrjetin social facebook, ka postuar një shkrim ku më fyen e më ofendon rëndë, duke më krahasuar me diktatorët më të rrezikshëm të të gjitha kohërave”, thuhet mes tjerash në padinë e Lladrovci.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...