Haradinaj romantik, befason Anitën për ditën e të dashuruarve - Bota Sot
Haradinaj romantik, befason Anitën për ditën e të dashuruarve

Lajme

Haradinaj romantik, befason Anitën për ditën e të dashuruarve

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 21:37
Ramush Haradinaj dhe Anita

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, po del të jetë shumë romantik.

Këtë e ka bërë të ditur bashkëshortja e tij Anita, e cila ka marrë një buqetë të madhe trëndafilash për ditën e të dashuruarve.

Anise kjo festë është nesër, Haradinaj, ka arritur ta befasoj gruan a tij.

Imazhet i ndau Anita në rrjetin social Facebook, ku cifti duket duke kaluar momente të lumtura pranë njëri-tjetrit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...